آموزش نصب دوربین مدار بسته

اما اگر متراژ پروژه و فاصلهی بین دوربین تا دستگاه کم هست (تصور کنید یک مغازه سوپرمارکت کوچک) که بهتر است از منبع تغذیه نصاب دوربین مداربسته مرکزی استفاده کنید. ساده ترین و ارزان ترین راه شروع به کار در مقیاس کوچکتر ، اجاره یک میز در مغازه های موبایل فروشی و یا راه اندازی یک کسب و کار آنلاین می باشد و خرید ابزار و قطعات دستگاههای مختلفی که تعمیر آنها را در برنامه کاری خود دارید( آیفون ، سامسونگ یا برندهای معروف دیگر) و سپس می توانید دامنه کار خود را به تدریج افزایش دهید.

بهترین شرکت نصاب دوربین‌ مداربسته

البته برخی از دوربینها وجود دارند که خودشان دارای چسب هستند که میتوانید با کمک آن بدون نیاز به پایه بر روی دیوار نصب کنید اما پیشنهاد میکنیم حتماً از پایه برای نگهداری دوربین بر روی دیوار استفاده کنید چرا که ضریب امنیت بیشتری دارد. از جمله سنسور های اضافه ای هستند که بر روی دستگاه ها قرار می گیرند. اغلب زیر زمین ها پنجره ها یا درب هایی دارند که برای وارد شدن سارقین و مجرمان به داخل مناسب هستند. برای انجام هرچه بهتر مراحل نصب دوربین مدار بسته شما می توانید خود از طریق توضیحاتی که در زیر داده می شود این کار را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانید و یا می توانید این کار را به مجموعه هایک لوک بسپارید تا بهترین سیستم امنیتی را برای شما انتخاب نمایند و در محل مورد نظر بعد از کارشناسی اصولی اقدام به نصب کنند.

نصاب دوربین مداربسته در تهران

قراره در زیر زمین خانه بگذارید، یادمان باشد که اگر میخواهیم تصاویر را روی گوشی موبایل ببینیم، باید در آن نقطه مودم اینترنت آنتن داشته باشد. در سالهای اخیر، استفاده از دوربین مدار بسته آنچنان افزایش یافته است که زندگی بدون آن دیگر ممکن نیست.وجود دوربین های مدار بسته برای هر خانه و محل کاری امری بسیار ضروری شده است. دلیل آن نیز نویزی هست که کابل برق می تواند روی کواکسیال بخصوص در متراژ های بالا بیندازد. در هنگام خرید کابل کواکسیال مراقب جنس، تعداد رشتههای کلاف و قطر مغزی باشید. پس در هنگام خرید دوربین AHD خیلی دنبال قیمت کف بازار نباشید(یقینا در آینده نزدیک باید بفکر تعویض این سیستم باشید). قوانین هر کشوری، اهدافی را دنبال میکند که مهمترینش حفظ امنیت افراد آن جامعه است. سعی کنید دوربینها را در جایی نصب کنید که نیاز به سیمکشی زیادی نداشته باشند. تنها نکتهای که میتواند بر روی قیمت نصب دوربین مدارس تاثیر بگذارد؛ بزرگی مدرسه و تعداد دوربینهای مورد نیاز است.

نصب دزدگیر اماکن در منزل

در صورتی که نیاز است امنیت خود دوربین های مدار بسته نیز تأمین شود، دوربین ها را به گونه ای نصب کنید که هر کدام از آن ها توسط دوربین دیگر قابل رؤیت بوده و در میدان دید دوربین های دیگر قرار داشته باشد. بعد از نصب دزدگیر سیمدار هیچ هزینهای بابت باتری نخواهید داشت به خاطر اینکه در این سنسورها، باتری برای تعویض وجود ندارد اما باتری بکاپگیری پنل اصلی باید همانند سیستم بیسیم، هر ۳ تا ۴ سال تعویض گردد. اما اگر متراژ پروژه شما کم است، شما می توانید از کابل کواکسیال برق بغل هم استفاده کنید. و دوربینهای آی پی با کابل شبکه به پورت RJ45 وصل میشوند. قسمتهای خارج از خانه یا ساختمانها بهترین محل برای نصب دزدگیر اماکن و دوربینهای مدار بسته به شمار میروند. دوربین مداربسته PTZ بیشتر به اسم دوربین مداربسته اسپید دام معروف است، یکی دیگر از مدلهای مناسب برای ادارهجات به شمار میآید.

دقت داشته باشید این مرحله یکی از مهم ترین مراحلی است که هنگام نصب دوربین های مدار بسته باید به آن توجه داشته باشد. در صورتی که سارق با شکستن درب ها یا پنجره ها وارد شوند، این سنسور ها لرزش را تشخیص داده و با این کار، تشخیص می دهد که سرقت در حال وقوع است. پنجره میتواند مشکلات بازتابی ایجاد کند. در صورتی که محل مناسبی برای نصب دوربین مدار بسته در نظر گرفته نشود، میتواند اختلالاتی را در تصاویر و صداهای مربوط به دوربین امنیتی ایجاد کند. اگرچه سیستم نظارتی استفاده از نگهبان تاحدودی موجبات ایجاد امنیت را در فضاهای بخصوص تجاری فراهم آورده است، لکن این عنصر حفاظتی به حد کافی گسترده نیست تا بتواند از تمامی محدوده و به نحو احسن حفاظت کند. در صورت استفاده از آداپتور های مجزا برای هر دوربین ، کافی است هر کدام از آنها را به نزدیک ترین پریز دوربین متصل نمایید.

نصب دوربین مداربسته منزل

گاهی اوقات ممکن است بسیاری از افراد تصمیم بگیرند که در ساختمان محل زندگی خود دوربینهای مدار بسته را نصب کنند، اما باید به این نکته توجه کرد که نصب دوربین مدار بسته در مشاعات ساختمان تنها با تصویب هیئت مدیره ساختمان امکان پذیر است و هر فردی نمیتواند به تنهایی تصمیم به نصب دوربین مدار بسته بگیرد. دست است که برندهای مشهورتر ممکن است گران تر باشند اما به خاطر کیفیتی که دارند و دوام مناسبی که دارند گزینه های خوبی خواهند بود.

نصب دوربین مداربسته

سارقین با دیدن دوربین مداربسته از سرقت دست کشیده و دیگر به دزدی فکر نخواهند کرد. خیلی از مواقع افراد با مشکلی به ظاهر ساده به تجربه و مهارت یک تعمیرکار مجرب احتیاج پیدا خواهند کرد. این افراد می توانند به صورت مستقل و شخصی کار کرده و یا در شرکت ها و سازمان های مختلف به عنوان مسئول نصب و نظارت بر دوربین های مدار بسته فعالیت نمایند. پس از خرید و بر اساس اصول طراحی و نقشه سیم کشی دوربین مداربسته اقدام به نصب دوربین مداربسته کنید.

بهتر است این متراژ را دست بالا بگیرید.

برای این کار، در ابتدا نقشه نصب دوربین ها طراحی می شود. برای نصب دوربین مداربسته در منزل در ابتدا باید یک سری به جاهایی بندازید که احساس میکنید، باید توسط چشمان دوربین نظارت شوند. هیچ گونه منع قانونی و ممنوعیت برای نصب دوربین مداربسته در مکانهای عمومی وجود ندارد، البته در صورتی که این مکان ها در حوالی محیطهای حساس مثل سفارتخانهها، پایگاههای هوایی، پادگانها و … در رابطه با نصب دوربین مداربسته در محیط های عمومی در حال حاضر هیچ گونه منع قانونی وجود ندارد. پس اگر تعداد دوربینها را 7 تا در نظر گرفتهاید، از نظر هزینهای به سود شماست که 8 دوربین در نظر بگیرید و یک دستگاه 8 کاناله خرید کنید. اگر هم دوست دارید که هیچ سیمی را برای دوربین مداربسته استفاده نکنید، دوربین مداربسته وایرلس بهترین گزینه برای شما خواهد بود. بهتر است این متراژ را دست بالا بگیرید. با در دست داشتن نقشه نصب دزدگیر اماکن در تهران می توانید به راحتی نقاط مورد نظر را که در واقع نقاط استراتژیک هستند، برای نصب دزدگیر یا دوربین مداربسته انتخاب کنید.

اهمین نصب دوربین مداربسته

این موضوع که از نظر عده زیادی فقط برای فیلمها است، واقعیت دارد. فقط به رزولوشن دستگاه که دوربین مداربسته را پشتیبانی میکند و رزولوشن خروجی HDMI که تصاویر را نمایش میدهد دقت داشته باشید. 3. در صورتی که احتمال دستکاری جفت بیم ها وجود داشته باشد حتما از تمپر هم استفاده نمایید. افراد ناکار آمدی که تسلط کامل به نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته ندارند غیر مستقیم به جیب ما ضرر خواهند زد .. پس با توجه به حساسیت پروژه حتما تایید صلاحیت فنی را از فرد مجری به عمل آورید. همگی نیاز به سیستم امنیتی دارند که از ورود هر گونه فرد متفرقه بدون اجازه جلوگیری کند. برای تامین برق هر دوربین، نیاز به آداپتور داریم. با خیال راحت با ما تماس بگیرید تا برآوردی دقیق از تجهیزات مورد نیاز و هزینههای پروژه را در اختیار شما قرار بدهیم. زاویه دید استاندارد: برای اینکه دوربین بتواند تمام فضا کابین را به صورت کامل تحت پوشش قرار دهد، باید دارای زوایا عمودی و افقی استاندارد باشد.

شرکت نصب دزدگیر اماکن

بنابراین، بهترین گزینه برای خنثی کردن نقشههای سارقان، قرار دادن دوربین در محلی خارج از دید است. بدون وجود برق دوربین مداربسته بهطورکامل از کار خواهد افتاد. در صورتی که سارقین بدانند خانهای مجهز به دوربین مداربسته است اقدام به قطع برق یا پوشاندن لنز آن با رنگ خواهند کرد. نصب دوربین در قسمتهایی که مربوط به حریم شخصی افراد است هم نیاز به مجوز قانونی دارد و افراد نمیتوانند در قسمتهایی که مربوط به حریم افراد است، دوربین نصب کنند. نصب دوربین مداربسته در منزل بدون نیاز به متخصص | مرکز …

آیس پلاس به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی فعال .

برای راهاندازی دوربین روی کامپیوتر باید به شبکه اینترنت متصل شوید. استفاده از شبکه های اینترنتی مانند وایفای و شبکه های موبایلییکی از الزامات استفاده از این تکنولوژی است. آیس پلاس به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی فعال . ما در فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته زاتا هدفمان برطرف کردن این ابهامات به جهت سادهتر شدن نصب دوربین مداربسته در منزل میباشد. تعداد مناسب دوربین را برای قسمتهای ورود و خروج ساختمان مشخص و آنها را در زوایای مناسب جاسازی کنید. برای نصب دوربین مداربسته در منزل بهتره ابتدا حدود هزینهای که قراره برای این کار کنار بگذارید را مشخص کنید. تعداد دوربینهایی که برای یک فضای مشخص در نظر میگیرید وابسته به متراژ محیط و فضا است. دسترسی به تصاویر دوربین مداربسته از راه دور و یا مدیریت آنها از طریق کامپیوتر را می توان یک ضرورت برای کاربران سیستم های مداربسته دانست.

تکنولوژی AHD بصورت اسمبل و مونتاژی ساخته میشود.

یک سری اطلاعات پراکنده از طریق سرچ در گوگل پیدا کردهام. امنیت پلاس یک سرویس نصب کاملاً جامع را ارائه می دهد. در تکنولوژی AHD مهمترین پارامتر را قیمت تعیین می کند. تکنولوژی AHD بصورت اسمبل و مونتاژی ساخته میشود. یا خروجی دستگاه بصورت 4K است. پس روی این موارد در بازدید از نقاط مختلف حساسیت داشته باشید: مسیر عبور کابل ها، محل گذاشتن دستگاه رکوردر، آنتندهی مودم، داکت زنی یا فلکسی کشی در نمای ساختمان. سوکت ها، پیچ ها، براکت نصب و…

بهترین شرکت نصب دزدگیر اماکن

باید خریداری شوند. لوازمی مثل دریل، پیچ و پیچ گوشتی نیز در نصب دوربین مدار بسته مورد استفاده قرار می گیرند. اگر دوربین در ارتفاع کمی نسبت به زمین نصب شود علاوه بر پوشاندن لنز، میتوان سیمکشی آن را نیز دستکاری کرد. پس ما در این مقاله بنا را بر استفاده از این تکنولوژی در پروژههای شما میگذاریم. با دریافت مشاوره رایگان از واحد فروش ایمن کالا، بهترین محصول را با بالاترین کیفیت برای امنیت محل کار یا خانه خود انتخاب کنید. آلارم هوشمند از طریق آژیر خطر و یا پیامک برای صاحب خانه با برنامه موبایلی مخصوص اندروید و اپل که استعلام وضعیت دستگاه و برق شهر هم با همین برنامه صورت می گیرد. HDCVI تکنولوژی است که توسط کمپانی داهوا DAHUA در کشور چین تولید میشود. HDTVI نیز توسط کمپانی هایکویژن HIKVISION تولید و در بازار عرضه میشود. قیمت تکنولوژی های HDCVI و HDTVI خیلی مانند AHD نامشخص نیست.

دوربین مداربسته در حال حاضر در بازار AHD – HDCVI – HDTVI هستند. برای تامین برق نصب دوربین مداربسته در منزل، باید از کابل برق نیز استفاده کنید. حال در برخی مواقع شما در حالت ششم از کابل کواکسیال برق بغل استفاده می کنید، پس نیاز به کابل برق مجزا ندارید. در حین این بازدید و نیاز سنجی نیم نگاهی هم به محل اصلی که قراره دستگاه ضبط کننده / رکوردر / ذخیره کننده را بگذارید، داشته باشید. استفاده از دوربین مزیت های بسیار زیادی داشته که یکی از آنها افزایش امنیت می باشد. جایگذاری دوربین و هزینه نصب دوربین مداربسته با جستجو در بازار مشخص میشود. شاید در فیلمها دیده باشید که سارقین جلوی دوربین مداربسته را با پارچه یا مقوا میپوشانند و دید آن را مختل میکنند. یادتان باشد که کارهای نصب دوربین مداربسته ( چه بی سیم چه باسیم) باید توسط نصاب های ماهر و باتجربه انجام شود.

نصاب دزدگیر اماکن

پک دوربین مداربسته خانگی … استفاده از دوربین مداربسته بدون مجوز پیگرد قانونی به همراه دارد. نصب دوربین مداربسته به صورت کلی نه تنها به وسیله مراجع قانونی تقبیح نخواهد شد، بلکه مورد استقبال نیز قرار می گیرد. نصب دوربین مدار بسته به خودی خود نه فقط جرم محسوب نشده بلکه مورد تایید مراجع قانونی است. همه این اتفاقات،زمانی که نظارت دوربین های مداربسته وجود داشته باشد بهتر مدیریت خواهند شد. در قسمت اول که مکان دوربینها مشخص شدند، باید از هر نقطه تا جایی که دستگاه رکوردر قرار میگیرد، چشمی یک متراژ بزنید. سفارش شما بعد از انتخاب کالا و قبل از پرداخت هر وجهی، توسط کارشناسان ما بررسی می شود. اینکه لنز دوربین هم دارای زوم باشد هم روی قیمت تاثیر می ذارد . دوربین مداربسته بیسیم ارزان قیمت هستند .

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار