اتاق فرارهای شهر تهران اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

اتاق فرار اره با الگو برداری از فضاها و داستان این فیلم به طور دقیق طراحی شده است. اگر آن را تماشا کرده باشید، صحنه‌هایی آشنا از سکانس‌های مختلف در این اتاق فرار برای شما تداعی می‌گردد. شما در یک خانه متروکه و قدیمی دست و پا بسته در یک گوشه ۶۰ دقیقه فرصت دارید تا جان خود را نجات دهید.

برای گوش دادن به هر اپیزود (به‌جز اپیزود اول)، باید رمزی را وارد کنید که از کنار هم قرار دادن اطلاعات و سرنخ‌های اپیزود (یا اپیزودهای) قبلی به دست آورده‌اید. در اتاق فرار تهران باید بتوانید مثل یک خلاف‌کار فکر کنید،. به خودتان می آیید و می بینید که یک ساعت در اتاق فرار تهران گذشته و با کلی سرنخ و قفل و کلید و نقشه و تابلو و.

مجموعه اتاق فرار دالون

اتاق فرارهای شهر تهران اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape اجساد تمام اعضای خانواده پیدا شدند به جز جسد دختر کوچک خانواده، نِلی. حالا افراد تازه‌وارد در این خانه، بدون آنکه از سرگذشت این خانه اطلاعی داشته باشند آنجا هستند، اما صدای آواز دختربچه‌ای از پشت دیوارها هرازگاهی به گوش می‌رسد. اگر آمادگی روبرو شدن با این خانه و بازیگوشی‌های نلی را دارید حتما به اسکیپ روم تهران انیگما سری بزنید. بلادی هوس در جنت آباد تهران با ارائه دو سناریو شرایطی ایده آل برای تجربه بازی های هیجان انگیز را فراهم نموده است. این مجموعه دو اتاق فرار را پیاده سزی و اجرا نموده است که تجربه آنها می تواند شرایط متفاوتی را برایتان به همراه داشته باشد.

اتاق فرار توهم؛ مجموعه اسکیپ مستر

اگر دچار بیماری آسم هستید یا مشکلات قلبی دارید، حتماً این موضوع را پیش از شروع بازی به بازی گردان اطلاع دهید. همان طور که انتظار دارید، در این بازی دوران همه گیری بیماری وحشتناک طاعون را شبیه‌سازی کرده‌اند. بازی طاعون در سال ۱۳۹۷ به دست تیم اسکیپ روم دات آی آر طراحی شد. حالا با شیوع ویروس کرونا، حس و حال این بازی کمی ترسناک‌تر است. در این اتاق فرار حس ترس و اضطراب واقعی را تجربه خواهید کرد. فقط در نظر داشته باشید که اگر دچار بیماری آسم و تنگی نفس یا هرگونه مشکل تنفسی هستید، حتماً این موضوع را به مدیریت اطلاع دهید.

  • این مجموعه با هدف تسهیل فرایند خریدوفروش انواع رمزارز، قیمت لحظه‌ای و به‌روز آن‌ها و همچنین اخبار مربوط به نوسانات بازار را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.
  • پس از مواجه‌شدن با این موجودات باید با ترفندهای مختلف آن‌ها را شکست دهید و از دستشان فرار کنید.
  • هرچقدر هم که یک اتاق فرار پیچیده باشد، باز هم توسط یک انسان طراحی شده.
  • در این مرحله، Master Games شما ممکن است قوانین یا اطلاعات بیشتری را معرفی کند.
  • این اتاق فرار با دارا بودن چندین سناریو مختلف و چالش برانگیز، ذهن شما را درگیر می‌کند.
  • به هر حال شما نیاز به کار تیمی دارید و باید از قوانین ریاضی، تیز بینی، منطق ربط دادن چیز‌های مختلف به هم و شجاعت استفاده کنید.

درواقع، این تیم قوی زیرمجموعه گروه سرگرمی آفلاین است که با هدف طراحی و پیاده سازی بازی‌های معمایی مثل اتاق فرار ایجاد شده است. این تیم بهترین کیفیت از سناریو را همگام با انواع معما ارائه می‌کند. استفاده از اتاق فرار با طراحی اسکیپ روم دات آی آر، یکی از بهترین تجربیات شما خواهد بود. زمان این بازی نود دقیقه است و 4 تا 7 نفر می توانند در این بازی شرکت کنند. این بازی ژانری ترسناک دارد و از بهترین اتاق های فرار تهران به شمار می رود. اتاق فرار آرماگدون برای کسانی مناسب است که قبلا چندین بار تجربه بازی در اسکیپ روم را داشته باشند.

۷. اتاق فرار شبح بازارچه

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار