بهترین پادکست های فارسی که نباید از دست دهید | mey

من کلا این دیدگاه انحصار طلبانه راجع به اسم ها رو قبول ندارم. آدم ها، شرکت ها و برند ها می تونن هر اسمی رو انتخاب کنند. تازه ثبت احوال ما تو ایران خیلی سخت گیری زیادی در مورد انتخاب اسم داره وگرنه جاهای دیگه خیلی آزاد تر از این حرفاست. فکر کنم این ما هستیم که باید رو خودمون کار کنیم تا انحصارطلب نباشیم و بتونیم تصمیم های بقیه رو بپذیریم. من پادکست جعبه ، ساخته اقا منصور ضابطیان، و پادکست پرچم سفید، درباره جنگ جهانی دوم، معرفی میکنم.

  • اما اینبار خلاصه داستان‌هایی را می‌شنویم که در کتابخانه‌های مجازی قرار داده شده‌اند.
  • آدیو دراما یا نمایش صوتی گونه ای از محتوای صوتی است که کاراکترهای هر داستان صدا و بازیگری مختص به خود دارند و فضای داستان با آمبیانس و افکت های صوتی طراحی میشود.
  • در این پادکست، هر بار یک آلبوم موسیقی انتخاب می‌شود و تک‌تک آهنگ‌های آن را می‌شنوید.
  • پادکست‌ها این امکان را برای شما فراهم می‌کنند که موضوعات مورد علاقه خود را با لحنی رسا و شیرین، گوش و یا حتی در قالب ویدئو تماشا کنید.
در هر یک از اپیزودهای این پادکست فارسی با یکی از افرادی گفتگو می‌شود که به کشوری مهاجرت کرده و از آنها در مورد تجربیات زندگی، تحصیل و کار در کشورهای مختلف سوال اپیزودهای می با حسام پرسیده می‌شود. افراد در رادیو دال توضیحات جالبی از محل زندگی خود ارائه می‌دهند که بسیار می‌تواند برای افرادی که به دنبال مهاجرت هستند، مفید باشد. رادیو مرز یکی از ناب ترین پادکست‌های فارسی است که موضوعات اجتماعی را محور بحث‌های خود قرار داده و طرفداران زیادی دارد.

پادکست هلی‌تاک

از جمله موضوعات اپیزودها می‌توان به مواردی برای سفر کم هزینه، حمل و نقل در سفر، سفر تنهایی و …. هم اکنون نیز پادکست فارسی رشد خوبی داشته در میان مردم نیز مجبوبیت زیادی پیدا کرده است. در بین این حجم از محتوای تولید شده، پیدا کردن بهترین‌ها کار ساده‌ای نیست. بر همین اساس در این مقاله شنوتو به عنوان یک رسانه در زمینه پادکست و کتاب تصمیم گرفته است تا برخی از بهترین‌ها و پرطرفدارترین‌ها در این حوزه را معرفی کند.

کانال‌های پادکست

اغلب پادکست‌ها از اپلیکیشن و پلتفرم‌های دیگری مانند گوگل پادکست، اسپاتیفای، پاکت کستز، اف ام پادکست، اپل پادکستز و برخی از اپلیکیشن‌های ایرانی، مثل شنوتو، نیز قابل دسترس هستند. نمی‌دونم چرا اما من از پادکست‌های فارسی بشدت متنفرم و اصلا” سمتسون نمی‌رم. به نظرم تمام پادکست‌های فارسی که معرفی کردید، از چنل بی گرفته تا کمترشناخته‌شده‌ها حاوی موضوعاتی دست چندم، چیپ و بی‌ارزش شده و تاریخ مقرف گذشته هستن.

رادیو گیک یکی از پر شنونده ترین پادکست های فارسی در حوزه تکنولوژی و اخبار روز آن است. اگر درباره مطالب روز فناوری سؤالی دارید، اگر موضوع خاصی را متوجه نمی شوید یا حتی اگر می خواهید اطلاعات به روزی در حوزه علم و فناوری داشته باشید، رادیو گیک پادکست شما است. از بهترین پادکست های عاشقانه فارسی، باید به پادکست چای با بنفشه یاد کنیم.

رادیو آفساید؛ پادکست فارسی ورزشی

بهترین پادکست های فارسی که نباید از دست دهید | mey

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار