بیوگرافی مهسا ملک مرزبان مجری و همسر اول و دومش +عکس کشف حجاب تا مهاجرت

کشور آلمان به دلیل رشد منفی جمعیت خود همواره از نیروهای کار خارجی استقبال می کند و حتی شرایط کارآموزی را با دوره های فنی اوسبیلدونگ فراهم کره است تا متقاضیان کار در کشور آلمان بتوانند بدون گذراندن تحصیلات دانشگاهی به این کشور مهاجرت کنند. در گذشته قوانین کشور آلمان به هر نوزادی که در خاک این کشور متولد می­شد، تابعیت کشور آلمان را اهدا می­کرد. مهسا ملک مرزبان، مترجم و مجری تلویزیون، پس از استعفا از صدا و سیما به همراه همسر دومش به سوئد مهاجرت کرده و مقیم این کشور است. به همین دلیل در سالهای اخیر خرید ملک در ترکیه توسط ایرانیها افزایش پیدا کرده. زیرا با انتخاب درست کشور مقصد می توانند، به موقعیت مناسب تری دست پیدا کنند.

فرد متقاضی با مراجعه به سایت دانشگاه مقصد میتواند درخواست خود را بصورت الکترونیک در سامانه دانشگاه ثبت کرده و اسکن مدارک مورد نیاز را درون سامانه بارگزاری کند. کبک نسبت به دیگر استانهای کانادا شرایط خاصتری برای دادن اقامت کانادا به مهاجران دارد اما هم چنان مقصد خوبی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا محسوب میشود. دقت کنید که 3 سال اقامت گفته شده باید در 5 سال اخیر نسبت به زمان درخواست شهروندی شما باشد. به طور کلی قیمت ملک در آلمان به نسبت دیگرکشورهای اروپایی پایینتر است. امکانات دانشجویان خارجی در آلمان برای تغییر وضعیت اقامت خود: دانشجویان خارجی حتی قبل از اتمام تحصیل این امکان را دارند که وضعیت اقامشان به سایر انواع اجازه اقامت تغییر دهند. قانون مهاجرتی نیروی کار متخصص، این امکانات را برای تغییر وضعیت گسترش می دهد. بله، با وجود تغییرات ویزا های مهاجرت اقتصادی کانادا، هنوز این راه برای ایرانیان باز است و شما می توانید یکی از 15 هزار مهاجر سرمایه گذار کانادا در سال آینده باشید. برای انجام این کار ، کارفرمایان به وکیل حرفه ای واجد شرایط نیاز دارند تا توافق نامه ای بین شرکت و اداره ثبت احوال خارجیان منعقد کند که شامل تعهدات مربوط به کارفرما ، نیروی کار و مقامات ذیربط (دفتر ثبت نام اتباع خارجی ، آژانس استخدام فدرال ، نهادهای تشخیص ، مأموریت آلمان در خارج از کشور) است.اجازه اقامت دائم برای متخصصان واجد شرایط از سراسر جهان: در آینده ، متخصصان واجد شرایط خارجی قادر خواهند بود پس از چهار سال (قبلاً پنج سال) اجازه اقامت دائمی دریافت کنند.

برنامه های تجاری، مدارک سرمایه موجود، قراردادهای کاری مدیران با مشخصات حقوقی آنها، مدارک ثبت مشاغل و جزییات ثبت تجاری طرح باید ارائه شود. متقاضیان باید نشان دهند كه فعالیتهای تجاری پیشنهادی می­تواند تأثیر اقتصادی مثبتی در کشور آلمان داشته و بودجه كسب و كار پیشنهادی­شان قابل تامین است. بنابراین اخذ مجوز اقامت کشور آلمان به عنوان فرد کارآفرین نشان دهنده آن است که این تجارت تأثیرات مثبتی بر اقتصاد آلمان خواهد داشت و همچنین علاقه اقتصادی به آن موضوع و یا یک نیاز منطقه ای برای این تجارت وجود دارد. شرایط ورود به بازار کار در این کشور به این صورت است که ابتدا شما باید با 300 هزار دلار کانادا سرمایه وارد اقتصاد این کشور کنید و تعهد بدهید که که بعد از سه سال درآمدتان حداقل به یک سوم درآمد یک کارآفرین یا تاجر کانادایی رسیده باشد و توانسته باشد که تعداد مناسبی کارمند استخدام کند. استرالیا بعد از سوئیس دومین کشور دارای ثروتمند ترین افراد بالغ است . با توجه به تنوع شرایط اخذ اجازه اقامت به عنوان کارآفرین در کشور آلمان، افرادی که می­خواهند به عنوان کارآفرین در این کشور کسب و کار و فعالیت خود را شروع کنند، می­توانند اجازه اقامت آلمان را دریافت کنند.

لازم به ذکر است که اگرچه کمبود فرصت های شغلی یکی از معایب ایتالیا است، اما همیشه در سال 2021 زندگی در این کشور ارزان تر از 79 درصد سایر کشورهای اروپای غربی است. مردم آمریکا به تدریج آرامش زندگی خود را بار دیگر به دست آوردهاند و روابط سیاسی آمریکا با دیگر کشورهای جهان فصل جدیدی را آغاز کرده است. در صورتی که فردی موفق به دریافت اقامت دائم هلند شود می تواند به کشورهای عضو شنگن آزادانه سفر کند. لازم به ذکر است که کشور هلند یکی از بهترین قطبهای تحصیلی به ویژه برای دریافت فرصتهای مطالعاتی، پست دکترا و فرصتهای پژوهشی برای متقاضیان و دانشجویان میباشد. سالانه به ده دانشجو در مقطع پست داک جهت تحصیل در این دانشگاه بورسیه اعطا می شود.سالیانه مبلغی حدود ۱۰۰هزار دلاربه این دانشجویان داده میشود و مدت اعطای این بورس ها همزمان با اتمام مقطع پست دکتری در یک دوره سه ساله می باشد. در غیر این صورت و در صورت عدم صدور ویزای ازدواج، حتی از فرودگاه آمریکا برداشت داده خواهید شد و نمی توانید مهاجرت به آمریکا را انجام دهید. شرکت مورد نظر با عنایت به حرفه و شغل مورد نظرش، درخواست اجازه ای به اداره کار ترکیه جهت اشتغال به کار فرد مدنظرشان می دهد و در صورت موافقت وزارت کار با این درخواست، اجازه همکاری به فرد جهت همکاری با شرکت داده می شود.

از دیگر معایب این روش آن است که برای ثبت شرکت در آلمان باید بیزنس پلن قوی ارائه دهید که معمولا در اتاق بازرگانی آلمان مورد بررسی قرار میگیرد. مهم ترین قسمت مهاجرت از طریق خود اشتغالی مرحله اول است که می بایست یک بیزینس پلن قوی ارائه دهید. در مرحله دوم، داوطلبانی که انتخاب شده اند باید در مدت زمانی برابر با 24 ماه، درخواست خود را برای دریافت اقامت دائم در کانادا به اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا ارائه دهند. با دریافت ویزای کاری آلمان، به شما یک اقامت ۱ ساله داده میشود که در پایان مدت اعتبار میتوانید برای تمدید آن اقدام کنید. جزیره ی تاسمانی واقع در جنوب استرالیا، پاکیزه ترین هوای جهان را به خود اختصاص داده است. این کشور زیبا در جنوب اروپا واقع شده و جز کشور های پر جمعیت دنیا نیز محسوب می شود.

مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی یکی از روش های کار کردن به صورت نامحدود در این کشور است که علاقه مندان مخصوص خود را دارد. یکی از بهترین مزایای این روش، دریافت اقامت دائم آلمان و تابعیت آلمان پس از چند سال کار در این کشور است. با این وجود، ایجاد شغل برای شهروندان آلمانی یا سایر شهروندان اتحادیه اروپا و سرمایه گذاری مقدار قابل توجهی از پول در کشور آلمان هنوز معیارهای اصلی جهت دریافت ویزای کارآفرینی هستند. به طور کلی ، مهارت های زبان آلمانی حداقل در سطح ۱B ، چارچوب مشترک اروپایی در خصوص سطح زبان است. مهاجرت به سوئد با هدف تحصیل شیوه ای هوشمندانه برای دریافت اقامت این کشور اروپایی است. همچنین سایر شهر های ترکیه مثل ازمیر و آنکارا نیز از ارزش بالایی برای گردش و تفریح برخوردار هستند. پاسپورت کشور آلمان یکی از قدرتمندترین پاسپورت های جهان محسوب می­شود چرا که شهروندان این کشور از دسترسی بدون ویزا به 189 کشور برخوردار هستند. آلمان به علت شرایط اقتصادی مناسب یکی از قطب های تجارتی اروپا به شمار میرود و سرمایه گذاری در این کشور از امنیت و سود دهی بسیار بالایی برخوردار است.همچنین شما با ثبت شرکت در این کشور میتوانید نیروی کار ماهر داخلی یا خارجی مورد نیاز شرکت خود را استخدام نمایید و پیشنهاد کار یا جاب آفر ارائه دهید.

برای تحصیل و اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا، بر اساس پیش نیازهای هر دانشگاه برای آزمون های استاندارد مانندGRE ،TOEFL ، IELTS ،GMAT و … سود این سرمایهگذاری بر اساس تغییر جمعیت آلمان، افزایش پناهندگی به این کشور و وامهای واقعی اختصاص یافته به این کار، در سالهای اخیر بسیار قابل توجه بوده است. اما متاسفانه میزان سرمایه گذاری جهت کارآفرینی در طی این سالها افزایش یافته است. حداقل میزان سرمایه جهت ثبت شرکت میزان 25 هزار یورو است. سرمایه اولیه آن حداقل 25 هزار یورو است که میتواند نقدا هم ارائه شود. یکی دیگر از روش ها اقامت این کشور از طریق برنامه ثبت شرکت می باشد، که شخص متقاضی باید مبلغ حداقل 100 هزار فرانک را برای سرمایه اولیه شرکت خود مد نظر داشته باشد. میزان سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار شما بسته به نوع بیزنسی که برای آن برنامه ریزی کرده اید ممکن است متفاوت باشد و همچنین میزان درآمد نیز با توجه به اینکه چقدر می تواند از طریق این ایده درآمد زایی کنید متغیر است.

در کشور ایتالیا به کار مشغول شوید. برای دریافت هرگونه توضیحات بیشتر در خصوص ویزای خوداشتغالی آلمان با موسسه مهاجرتی صباپلن ماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان موسسه ما بهره مند شوید. بنابراین اگر شرایط دریافت جاب آفر آلمان را داشته باشید، به راحتی میتوانید به این کشور مهاجرت کنید. بدون جاب آفر آلمان، تنها از طریق جاب سیکر آلمان میتوانید برای اشتغال در این کشور اقدام کنید. جاب آفر آلمان در واقع همان پیشنهاد کاری است که متقاضی از یک کارفرمای آلمانی دریافت میکند. جاب آفر (JOB OFFER) به مفهوم دریافت پیشنهاد کاری از یک کارفرمای آلمانی و عقد قرارداد کاری و سپس مهاجرت به این کشور است. برای شرکت در این دوره ها نمی توانید برای ویزا همراهان خود اقدام کنید اما پس اتمام دوره اوسبیلدونگ و عقد قرارداد کاری می توانید برای ویزا خانوده و همراهان خود اقدام کنید. این کشور در قلب اروپا خود را به عنوان قدرتی مهم در سرمایه گذاری و یکی از بهترین مکان­ها در جهان برای سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی به اثبات رسانده است. حداکثر سن باید ۲۵ سال باشد و فرد توانایی پشتیبانی مالی از خود را اثبات کند.

مهاجرت به اروپا برای شهروندان ایرانی کمی مشکل است به خاطر بعضی از ایرانیان برای مهاجرت به اروپا ابتدا به ترکیه سفر می کنند و سپس بعد از گذشت مدتی خود را برای مهاجرت به اروپا سایت mohajerat100 آماده می کنند. بههمین منظور ما در این مقاله از پلازا لیست کاملی از بازیگرانی که مهاجرت کردند، بازیگران ایرانی مقیم خارج و همچنین بازیگرانی که در خارج از کشور بهدنیا آمدهاند، آماده کردهایم. برای اطلاع ازجزییات شرایط خود اشتغالی کشور آلمان، کسب ویزا و ثبت نام برای خوداشتغالی در این کشور تا پایان این مقاله همراه ما باشید. جالب است بدانید که به دلیل رشد منفی جمعیت آلمان، دولت این کشور برنامههای متفاوتی برای جذب نیروی متخصص و حرفهای خارجی دارد. لازم است بدانید برای مهاجرت به کشور استرالیا نیازمند ویزاهای خاصی میباشد که هر کدام از این ویزاها با عددهای خاصی مشخص میشوند، دریافت ویزای 189، ویزای 190، ویزای 489، ویزای 186، ویزای 187 و ویزای 188 نمونه هایی از این موارد میباشد.برای مثال ویزای شماره 189 یعنی اقامت دائم در کشور استرالیا.شما باید با تمامی این شماره ها آشنا باشید تا بتوانید ویزای مورد نظر خود را به صورت دقیق دریافت کنید.کارشناسان برتر مهاجر در این زمینه میتوانند به شما مشاورهای لازم را دهند.

پیش شرط این امر مهارت های زبان آلمانی در سطح ۲B و گواهی پایان مدرسه است که به یک فرد امکان دریافت آموزش عالی را می دهد. بنابراین کودک می­تواند تابعیت والدینش و یا تابعیت آلمانی را داشته باشد و یا درخواست تابعیت دوگانه کند. اما در ویزای جستجوی کار یا جاب سیکر (JOB SEEKER) شما به عنوان متقاضی اشتغال در آلمان میتوانید به مدت ۶ ماه در این کشور اقامت داشته و به جستجوی کار متناسب با سابقه کاری و رشته تحصیلی خود بپردازید. این در حالی است که مطابق با قوانین جدید این کشور از تاریخ 1 ژانویه سال 2000، تنها نوزادانی می­توانند تابعیت آلمانی را دریافت کنند که حداقل یکی از والدین وی به مدت حداقل هشت سال قبل از تولد کودک در آلمان زندگی کرده باشد و یا در زمان تولد نوزاد، یکی از والدین اجازه اقامت دائم در کشور آلمان را داشته باشد. او باید مهارت های پایه زبان آلمانی را برای شغل مورد نظر داشته باشد. روش تسریع ورود نیروهای متخصص کاری: کارفرمایان می توانند یک میانبر برای تسریع ورود نیروی کار ایجاد کنند که به طور قابل توجهی طول مدت مراحل اداری برای صدور ویزا را کوتاه می کند.

یک نیروی کار متخصص واجد شرایط، به فردی که دارای مدرک تحصیلات عالی یا یک مدرک آموزش حرفه ای (حداقل دو ساله) باشد، اطلاق می شود. ابتدا باید پذیرش خود را از یک دانشگاه و یا مؤسسات آموزشی ترکیه دریافت کنید. متقاضیان با ارائه مدارک شان به دانشگاه های هلند، می توانند نسبت به اخذ نامه پذیرش اقدام نمایند. اما آیا میدانید برای دریافت یا پذیرش جاب آفر آلمان چه شرایطی باید داشته باشید؟ ایرانیان میتوانند به عنوان سرمایهگذار خارجی به راحتی در آلمان ملک خریداری کنند اما نمیتوانند از این طریق اقامت آلمان یا پاسپورت این کشور را داشته باشند. سرمایهگذاران از این طریق تنها میتوانند با ارائه یک طرح اقتصادی که باید مورد تایید کشور آلمان قرار بگیرد، به خرید و فروش ملک یا ساخت و ساز اقدام کنند و سپس اقامت دائم یا پاسپورت آلمان را دریافت کنند. پرستار ثبت شده ( RN )، راننده کامیون، اساتید دانشگاهی، مشاوران مدیریت بازرگانی، جوشکار، فیزیوتراپی، مهندس نرم افزار، مهندس هوافضا، برقکار صنعتی، خلبان، داروساز، روانشناس و مهندس ساخت و ساز از جمله مشاغل پرتقاضا در کانادا محسوب میشوند. گفتنی است در شرایط جدیدی که این کشور در نظر گرفته است، تمدید اقامت توریستی در ترکیه پس از یک سال امکان پذیر نمی باشد و باید مدت زمان یک سال از اقامت قبلی گذشته باشد تا بتوانید دوباره درخواست ویزای توریستی یکساله ترکیه را بدهید.

طبق قوانین جدید ، در آینده علاقه مندان برای دریافت آموزش حرفه ای هم می توانند برای یافتن یک محل آموزشی به آلمان بیایند. پیش شرط این امر این است که صلاحیت های خارجی توسط نهاد مربوطه در آلمان به رسمیت شناخته شود و فرد بتواند از خود برای مدت اقامت خود پشتیبانی مالی کند. پس از آن هم در صورتی که همه چیز خوب پیش برود، برای تابعیت و اقامت دائم اقدام خواهید کرد. باید توجه داشته باشید که راه اندازی یک کسب و کار نوپا ممکن است در آلمان محدودیت هایی به همراه داشته باشد که بهتر است قبل از اقدام برای این روش مهاجرتی حتما با متخصصین این حوزه به صورت دقیق مشورت کنید. 8 سال پس از ثبت شرکت و حضور متداوم در آلمان میتوانید تابعیت این کشور را دریافت کنید و در طول این مدت نیز میتوانید به راحتی به حوزه شنگن سفر کنید. شما میتوانید برای ثبت شرکت به روش های مختلفی بسته به نوع کسب و کار خود اقدام نمایید.GMBH یا ثبت شرکت با مسئولیت های محدود مناسب ترین نوع شرکت برای کسب و کار های محدود میباشد و با یک یا چند سرمایه گذار امکان پذیر است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار