تیشرت مردانه پوشاک مردانه هوگرو

اگر طرح تی‌شرت‌ها را به دو مدل ساده و طرح دار قسمت کنیم می‌توان گفت که هر دو مدل طرفداران زیادی دارند و در کمد هر و آقایی قطعا تیشرت ساده و طرح‌دار خواهید دید. تی‌شرت‌های ساده که معمولا علاوه بر شلوار جین با شلوارهای کتان و پارچه‌ایی نیزمی‌توان پوشید، اما تی‌شرت های طرح دار و فانتزی بهتر است با شلوار جین و کفش اسپرت پوشیده شود. پولوشرت مردانه که دارای آستین های کشی بود و قواره جذب تری داشته که همین امر باعث شده تا تن خوری اسپرت به خود داشته باشد و الیافی که برای تیشرت ها یقه دار مردانه استفاده نوعی از نخ بوده که ما آن را به عنوان جودون می شناسیم . تیشرت لباسی پرطرفدار میان آقایان شیک‌پوش است که در تمام فصول سال استفاده می‌شود. البته هرچه به روز‌های گرم سال نزدیک‌تر می‌شویم، استفاده از تیشرت بین آقایان بیشتر می‌شود. این لباس‌های ساده اما متنوع به‌راحتی‌ با لباس‌های دیگر ست می‌شوند و خیال شما را برای جذابیت استایل جدید خود راحت می‌کنند؛ در این مقاله تلاش کرده‌ایم نکاتی برای خرید تی‌شرت مردانه ارائه دهیم.

ابن روزها هم بازار این مدل تیشرت‌ها داغ است و می‌توانید هر طرحی را که دوست دارید روی تیشرت خود چاپ کنید و از خرید تی شرت مردانه نخی آن لذت ببرید. این تی‌شرت‌ها برای نشان دادن شخصیت و علایق شما عالی هستند، هرچند که شاید کاربرد زیادی برای موقعیت‌های رسمی نداشته باشند. تیشرت به پیراهنی گفته می شود که ساده است و از جلو بسته می شود و معمولا دکمه و یقه ندارد، از سر پوشیده می شود و معمولا آستین کوتاه می باشد. سؤالی که برای بسیاری از آقایان مطرح می شود این است که تیشرت بهتر است یا پولوشرت؟ در پاسخ باید گفت تیشرت و پولوشرت برتری نسبت به یکدیگر ندارند. بلکه بهتری این دو طرح پیراهن به سلیقه شخص و محیطی که قصد پوشیدن آن را دارید بستگی دارد.

تی شرت های ست

تیشرت مردانه پوشاک مردانه هوگرو تاریخچه ی تی شرت ها برمی گردد به اواخر قرن نوزدهم، زمانی که کارگران به هنگام کار کردن در ماه های گرم سال از لباس های خود کلافه می شدند و آنها را به دو نیم برش می دادند تا بتوانند راحت تر کار کنند. اما اگر بخواهیم به تولید آنها اشاره کنیم، باید بگوییم که اولین تی شرت ها در جنگ مکزیک و امریکا در بین سال های 1898 تا 1913 توسط ایالت متحده تولید شد که از آنها به عنوان پوششی بر زیر بلوز ها استفاده می شد. و ار آن روز تا به الان این تی شرت ها توانستند دغدغه آقایان را در این خصوص که امروز چه لباسی باید بپوشم را بر طرف کند.

پولوشرت مردانه، آبی فیروزه ای

علاوه بر این در صورتی که می خواهید خرید اینترنتی تیشرت مردانه را تجربه کنید، تنوع و طیف انتخاب شما از برندهای ایرانی و خارجی، سایز، رنگ و مدل بیشتر خواهد بود. شما می توانید در هر زمان و مکان خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید و در زمان و هزینه های خود به صورت قابل توجهی صرفه جویی کنید. شما همچنین می توانید تیشرت مردانه تابستانی و یا زمستانی را متناسب با فصل و موقعیت انتخاب کنید. خرید تیشرت پسرانه معمولا در رنگ های سفید، سیاه، آبی تیره و خاکستری و زرد پرکاربردتر هستند اما بهتر است مقداری رنگ چاشنی لباس های خود کنید تا از یکنواختی خارج شوند. باید به سایز بندی تیشرت مردانه و پولوشرت توجه داشته باشید و متناسب با سایز خود انتخاب کنید.

تیشرت یقه هفت مردانه بنفش

تیشرت برگرفته شده از لباس زیر استفاده شده در قرن نوزدهم است که به صورت یکسره طراحی شده بود. ابتدا، لباس زیر یکسره به دو قسمت بالاتنه و پایین تنه تقسیم شد، به شکلی که قسمت بالاتنه به حد کافی بلند بود تا به زیر خط کمربند برسد. این لباس ها در اواخر قرن نوزدهم توسط معدنچیان و کشتی گیران به عنوان پوشش مناسب برای محیط های گرم پذیرفته شد. تیشرت مردانه T-shirt یکی از پرمصرف‌ترین لباس‌های حال حاضر در تمام دنیا است. اگرچه تاریخچه این لباس نشان می‌دهد که این پوشینه، چندان هم قدیمی نیست، اما به دلیل استقبال روزافزون از این لباس در سراسر جهان، گویی هزاران سال است که انسان‌ها ت‌شرت را به‌عنوان یکی از اصلی ‌ترین لباس‌های خود می‌پوشند. باید دقت کنید پوشاکی انتخاب کنید که آسیبی به پوست بدن شما نرساند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار