زیباترین سقف کاذب که در ساختمان‌های شکیل استفاده می‌شود استوارسازان

زیباترین سقف کاذب که در ساختمان‌های شکیل استفاده می‌شود استوارسازان

سازه این نوع سقف شامل نبشی، میلگرد و ورق های گالوانیزه رابیتس است و از محاسن این سقف طرح پذیری و دسترسی به متریال می توان اشاره کرد. از معایب آن می توان به مصرف بالای گچ و سرعت کم اجرای آن نام برد. متخصصین در این زمینه می توانند با بهره گیری از سلایق خریداران و همچنین موادی که در دست دارند می توانند فضایی دلنشین و زیبا برای خانه ها به ارمغان آورند. هنوز به طور کامل مشخص نیست که برای اولین بار از این پوشش در کجا استفاده شد. اما با توجه به مزایایی که دارد، به سرعت در اکثر نقاط جهان همه گیر شد.

  • تعداد زیادی از افراد مراجعه‌کننده برای ترمیم و تغییر فضای داخلی ساختمان هستند.
  • همچنین از مزیت های این سقف ها این است که در طرح ها و رنگ های مختلف می توان آن را اجرا کرد.
  • سپس فویل رابیتس را به پایه‌ها متصل کرده و طراحی نهایی را ایجاد خواهد کرد.
  • بخش فروش آنلاین از واتساپ شرکت و جهت دریاف لیست قیمت gst و انواع تایل های سقف کاذب عدد 1 را برای قیمت سقف کاذب ما واتساپ بفرمایید.
  • روش های متنوعی برای نورپردازی سقف كاذب وجود دارد که هر کدام به تنهایی یا با ترکیب سایر روش ها بکار گرفته می شوند.

این سقف علاوه بر مزایای نامبرده، دارای معایبی نظیر مصرف زیاد گچ، وزن زیاد، سرعت اجرای پایین و محدودیت آب و هوایی هنگام گچ کاری می باشد. سقف کاذب را با مصالح بسیار سبک می سازند و فریم آن را به دیوارهای مجاور متصل می کنند تا هنگام وقوع زلزله در اثر تکان های شدید منجر به تخریب دیوار نشود. ورق هایی با روکش گچی هست که در بعضی موارد هم با روکش آلومینیوم یا پی وی سی و موارد دیگر مقاومتشان بالا می رود. طرح سقف در زیبایی و یکپارچگی منزل و یا محیط کار بسیار تاثیر گذار است. سقف pvc مشبک را می توان با استفاده از نورپردازی های مختلف به کار برد و دارای طرح های متنوعی است.

ویژگیهای سقف کاذب شیشه ای

با توجه به اینکه مشتری محترم از مادرخواست می کند که ما نور پردازی داشته باشیم یا خود مشتری اقدام می کنیم. پیشنهاد ما استفاده از لامپ رشته‌ای است به طوریکه سر تا سر کشسان را در بر بگیرد. برای آشپزخانه استفاده از سقف کناف یا سقف کشسان(آسمان مجازی) می تواند مناسب باشد. اگر به طراحی سبک صنعتی علاقه دارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سقف های کاذب فلزی می باشد. این نوع طراحی برای خانه هایی با سقف بلند مناسب می باشد و همراه با مبلمان چرمی ظاهر بسیار زیبایی ایجاد خواهد کرد.

اصلی است و باعث می شود آن قسمت از مکان هایی که سقف آنها زیبایی لازم را ندارد یا به تناب سیم کشی می شود، پوشیده و ظاهر پسندتر شود. تنها برای منازل مسکونی نیست و شما می توانید آن را در دکوراسیون مغازه، آمفی تاتر، دفاتر اداری، فروشگاه ها و سالن های اجتماعات به کار گیرید. به عنوان مثال از انواع کشسانی که بسیار پردار است، کشسان از نوع لاکر بوده است که قابل قبولی برای چاپ تصویر د برای دهانه‌های بزرگ به شدت استقبال قرار گرفته است. هر کدام از آن ها در هر مکان می تواند برای نوع استفاده و دکوراسیون شما نصب و نورپردازی شود.

سقف کاذب دامپا

معمولا عمر این سقف ها کم است و بایستی در نگهداری آن نهایت دقت شود. رنگ آن ها نیز ممکن است بعد از چند سال کم رنگ شده و یا نسبت به رنگ اصلی خود تغییر می یابد. استحکام این سقف مانند دیوار اصلی نیست و در برابر عوامل مختلف مانند حوادث طبیعی آسیب پذیر است.

انواع سقف‌ کاذب و کاربردها و مزایای آنها

ما برای شما هم نمونه های مختلفی از انواع سقف کاذب رابه ارمغان خواهیم. و هم اینکه تعرفه قیمت مناسبی دارد، شما می توانید بهترین را درساختمان یا “سقف” خود نصب کنید. در واقعسقف کاذبرا میتوانیم زیر “سقف” اصلی نصب کنیم و یک بار بر رویسقف اصلی با وزن بسیار کم به این جهت که وزن سازه‌ها و تایلهای برروی قسمت های “طاق” تقسیم بندی و شبکه بندی می‌شود و هیچ گونه بار اضافه را بر سازه اصلی ساختمان تحمیل نمیکند. طرح سقف کاذب آشپزخانه در انواع ساده، مدرن و لوکس و به صورت سقف کاذب کناف آشپزخانه ، pvc ،cnc، طلق، چوب، آسمان مجازی قابل اجرا است. سقف آشپزخانه cnc در ابعاد و طرح های مختلف قابل اجرا می باشد. مدل کناف سقف آشپزخانه را می توان در ترکیب با سایر مصالح نیز اجرا نمود.

از ویژگی خوب سقف کاذب داشتن تنوع در مدل و طرح و جنس می باشد سقف کاذب با توجه به متنوع بودن بسیار طرفدار دارد در ادامه با تعدای از آنها آشنا میشویم. تایل گچی با داشتن روکشی از جنس pvc بسیار نازک از رطوبت محفوظ است و میتواند حداقل ۲۵ سال بدون هرگونه آسیب استفاده گردد. پی وی سی pvc همیشه مشتری خاص خودش را دارد و شاید متریالی باشد که بسیار صرفه اقتصادی دارد همانطور که در عکسها نیز مشاهده میکنید قابلیت نصب در روی دیوار و هم روی طاق را خواهد داشت. از مزایای استفاده از سقف کاذب می توان به تعمیر آسان، قابلیت جا به جایی، قابلیت جذب صوت و اجرای نورپردازی مناسب اشاره کرد.

ترکیب سقف کاذب کناف و چوب ، ترکیب سقف کاذب معرق با چوب و ….. سقف کاذب شیشه ای در برابر مزایایی که دارد معایبی نیز دارد از جمله هزینه بالای این گونه سقف ها می باشد.و از لحاظ اقتصادی خیلی مقرون به صرفه نمی باشد. مورد دیگر وزن سنگین سقف کاذب شیشه ای هست و حمل و نقل آن بسیار سخت می باشد .اما به طور کلی با توجه به توضیحات ارائه شده سقف کاذب شیشه ای به نوبه خود زیبایی خاصی به منازل مسکونی و یا مرکز اداری و تجاری می بخشد. اجرای کناف اتاق خواب بصورت عکس و مدل های جدید سقف کاذب اتاق خواب، در زمان انتخاب خود صرفه جویی نمایید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار